Izabela Siewniak

Izabela Siewniak

Jestem belferką – pasjonatką!  Pracuję jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i logopeda w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Balinie. Ukończyłam studia wyższe magisterskie na kierunku Filologia Rosyjska na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, następnie Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Logopedię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam również Pedagogikę specjalną – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika).

Jestem ogromną fanką technologii dotykowej i interaktywnych zajęć z uczniami. Jako Ambasador Promethean Polska na co dzień wykorzystuję monitory interaktywne w pracy z dziećmi. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. Lubię wyzwania i zawsze szukam pozytywów. Uwielbiam nowoczesne technologie. Zarażam nią swoich uczniów i współpracowników i rodzinę!

Ostatnią moją zajawką jest Sztuczna Inteligencja wykorzystana do celów edukacyjnych. W czasie pandemii stworzyłam mnóstwo takich interaktywnych, cyfrowych pomocy. To zaowocowało stworzeniem strony na Facebooku: https://www.facebook.com/genialna.naczycielka, którą obserwuje obecnie blisko 4 000 obserwujących. Można tam znaleźć mnóstwo inspiracji do prowadzenia ciekawych zajęć z wykorzystaniem technologii dotykowej Promethean!

Prowadzę dla Was wykład:

„”

izabela-siewniak

Facebook

Rejestracja na warsztaty

Kliknij poniższy przycisk aby zarejestrować się na warsztaty