Krzysztof Kaszuba

Nauczyciel, trener, szkoleniowiec – entuzjasta edukacji STEAM

Krzysztof Kaszuba

lider zmian w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w uczeniu i nauczaniu. Nauczyciel, trener, szkoleniowiec – entuzjasta edukacji STEAM. Jego pasja do innowacji, doświadczenie i wizja edukacji opartej na współczesnych narzędziach i metodach skutecznie łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi wyzwaniami dynamicznie zmieniającego się świata.
Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w Centrum Edukacji STEAM KidsTech Sp. z o.o.

Od lat Krzysztof Kaszuba wdraża nowoczesne metody nauczania i technologie w szkołach i przedszkolach. Posiada doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania placówkami oświatowymi oraz opracowań analiz organizacji oświaty dla Jednostek Samorządów Terytorialnych. Ostatnio w „Akademii Przyszłości” w ramach projektu „Wałbrzyska Akademia KAIZEN – rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów i nauczycieli” skutecznie wdrożył technologię druku 3D we wszystkich wałbrzyskich szkołach zawodowych w których wraz z zespołem przeprowadził ponad 680 godzin szkoleniowych i zajęć specjalistycznych z PROJEKTOWANIA I DRUKU 3D.

Jako pomysłodawca i organizator konferencji „Wybieram STEAM EDUkację”, pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, GovTech Polska i Instytutu Badań Edukacyjnych – promuje i rozwija metody edukacji STEAM i wykorzystania nowoczesnych narzędzi zakupionych m.in. w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Krzysztof Kaszuba jest absolwentem Politechniki Warszawskiej – Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa; Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno – Menedżerskiej; Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie – Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania oraz Wydziału Matematyczno – Fizycznego; Politechniki Szczecińskiej w Szczecinie – Wydziału Elektrycznego.

Prowadzę dla Was:

wykład: „Jak STEAM pracować na lekcji (nie)informatyki – czyli gdzie jest w szkole miejsce na …Lab?”

warsztat: „Jak zaSTEAMulować naszych uczniów?”

Rejestracja na warsztaty

Kliknij poniższy przycisk aby zarejestrować się na warsztaty